Enpara eft geri dönüyor sorunu

Enpara mobil uygulaması üzerinden para transteri yaptığımda kısa bir süre sonra para hesaba geri dönüyor. Sorun ne olabilir?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Iban numarası doğru olduğu halde Enpara üzerinden yaptığınız eft işlemleri başarısız oluyor ve para hesaba geri dönüyorsa  sorun alıcının adını yanlış yazmanızdan kaynaklanıyor olabilir.

    Daha önceden Garanti internet şubesi üzerinden işlem yaptığımda sadece IBAN girerek işlem yapıyordum ve isim yazmaya gerek kalmıyordu. Fakat Enpara'da işlem yapıyoranız mutlaka alıcı adını IBAN numarası ile eşleşecek şekilde doğru yazmalısınız.

    Benim gibi sorun yaşayan yeni Enpara kullanıcılarının dikkat etmesi gereken bir durum.

    alattin alattin (16984)