EntityFramework.Commands' already has a dependency defined for 'EntityFramework.Relational hatası

Visual Studio 2013, Nuget Package Manager ile Entity Framework yüklemek istediğimde EntityFramework.Commands' already has a dependency defined for 'EntityFramework.Relational hatası alıyorum.

EntityFramework.Commands' already has a dependency defined for 'EntityFramework.Relational hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Entity Framework yüklemek istediğinizde EntityFramework.Commands' already has a dependency defined for 'EntityFramework.Relational hatası alıyorsanız, öncelikle Nuget yazılımını güncellemeniz gerekmekte.

    Buradan Nuget 2.8.5 sürümünü yükleyin: NuGet Package Manager for Visual Studio 2013

    Daha sonra Nuget paket yöneticisini açın ve Entity Framework'ü yükleyin. Sorun çözülmüş olacaktır.

    alattin alattin (16999)