entityframework de resim ekleme işlemi?

resmin dosyasını açtırdım ama kaydet buton kodunu yazamadım bilginiz var mı?

hilalnayman hilalnayman (1)
8 yıl önce sordu

  • Sorunuz hiç anlaşılır değil. Tam olarak ne yapmak istediğinizi detaylı olarak anlatmalısınız. Teknik detaylarla birlikte amacınızın ne oldugunu adım adım anlatmalısınız ki birisi derdinizi anlasın ve size yardımcı olsun. murat 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

   Merhaba,
 http://www.uykusuzadam.com/2014/06/entity-framework-ve-fileupload-nesnesi-ile-insert-islemi/ bağlantısında sorununuzun çözümünü ayrıntılı bir şekilde bulabilir, Entityframework ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

sempiternal sempiternal (26)