Epic Games GTA 5 Ücretsiz!

GTA 5 Ücretsiz mi oldu ?
Epic Games çöktü mü ?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Günlerdir konuşulan o olay gerçekleşti, Epic Games GTA 5'i ücretsiz yaptı.

    Bugün saat 18:00'da ücretsiz olan GTA 5 Premium sebebiyle Epic Games çökmüş durumda ve endişelenecek bir şey yok. Ayriyetten GTA Online'da 1 milyon dolar veriyor.
    Epic Games'te yaşanan sorunlar ;

    • İndirme Bant Genişliği Sınırlandırıldı.
    • İndirme hızları düşürüldü.
    • 504 GateWay hatası.
    • İsteğiniz gerçekleşirken sorun oluştu.
    • Satın alma işleminizi onaylayamadık, tekrar deneyin.
    • 404 Not Found.
    • Beklenmeyen bir hata oluştu.

    GTA 5'i Rockstar Games'den hem 55 TL'ye alıp, hem steamden 89 TL'ye almış birisiyim 3 tane GTA 5 Hesabım oldu. Eğer giremiyorsanız hiç uğraşmayın gece denemenizi tavsiye ederim.
    Ayrıca 60 TL indirim kuponu veriyor, 80 TL üzeri alışverinizden 60 TL Düşüyor. RDR2'yi 180 TL'ye alabilirsiniz yani :)

    hydra hydra (3800)