EPIC GAMES HESABI

Merhaba.

Benim daha önce kullanmış olduğum epic games hesabıma facebook üzerinden kayıt olmuştum ve onunla giriş yapıyordum. Bazı sebeplerden ötürü ayarlara girip bağlı hesaplardan facebook'u sildim. Silmem için benden şifre oluşturmamı istedi, yazdıktan sonra silindi.

Sonradan steam hesabımı bağlamak istedim ancak bir hata verdi ve yeni kayıt oluşturmamı istedi.

Eski kullandığım hesaba şimdi nasıl erişeceğim? İçinde ilerlemelerim vardı...

rzgr rzgr (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tekrar bağlanmayı denemedin mi facebook hesabıyla?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl bağlanacağım ki? facebook hesabımı kaldırmıştım rzgr 3 yıl önce
    • steam hesabımı bağlamak istedim ama hata verdi ve çıkış yaptı :/ rzgr 3 yıl önce
    • facebook ile bağlan dedikten sonra facebook email şifreni girdikten sonra kabul etmiyor mu? @rzgr r hydra 3 yıl önce
    • Hayır çünkü facebook bağlantısını silmiştim. Artık bağlı değil facebook @hydra rzgr 3 yıl önce
    • https://www.epicgames.com/help/tr/epic-hesaplari-c74/genel-destek-c79/facebook-veya-google-ile-nasil-giris-yapabilirim-a3621 buradan aşağıya in bize ulaşın kısmına tıkla, sonra giriş yapamıyorum seçeneğine tıkla. burada gerekli bilgileri girip desteğe ileteceksin. Sorunu burada anlat kısmına sorununu detaylı bir şekilde anlat, ne kadar çok bilgi verirsen o kadar çabuk yanıt alırsın @rzgr hydra 3 yıl önce