Epic Games Launcher nasıl kaldırılır?

Epic Games Launcher bilgisayardan nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Epic Games Launcher kaldırma

    Epic Games Launcher, Epic firmasının oyunlarını indirmek ve bu oyunlara erişebilmek için kullanabileceğiniz bir programdır. Eğer bilgisayarınızda herhanbi bir oyun yoksa, oyunları kaldırdırsanız dahs sonra da Epic Games Launcher programını kaldırmak isteyebilirsiniz.

    Epic Games Launcher kaldırma işlemi son derece basittir. Fakat kaldırma işleminde dikkat etmeniz gereken bir şey var o da öncelikle Epic Games Launcher programını kapatmalısınız. Yoksa Epic Games Launcher hala çalışıyor. Lütfen devam etmeden önce onu kapat hatası alırsınız.

    Adım Adım Epic Games Launcher kaldırma

    1. Önce çalışan Epic Games Launcher programını kapatmalısınız. Yoksa Epic Games Launcher hala çalışıyor. Lütfen devam etmeden önce onu kapat hatası alırsınız.
      Epic Games Launcer hala çalışıyor hatası
    2. Epic Games Launcher kapatmak için görev çubuğunda çalışan uygulamaların gösterildiği bölümü tıklayın.
    3. Epic Games Launcher  simgesini bulun ve sağ tuşla tıklayın. Çıkış seçeneğine tıklayın.
      Epic Games Launcer çıkış
    4. Şimdi Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır bölümüne gidin.
    5. Epic Games Launcher  uygulamasını bulun.
    6. Epic Games Launcher  tıklayın ve kaldır butonuna basın.
      Epic Games Launcer kaldırma
    7. Epic Games Launcher  kaldırma işlemi bu sefer hata vermeden sorunsuzca tamamlanacaktır.

    Epic Games Launcher kaldırma işlemi, programı önce kapattığınız takdirse sorunsuzca tamamlanacaktır.

    murat murat (12492)