Epic Games Launcher nedir?

Epic Games Launcher nedir? Epic Games Launcher uygulamasını kaldırsam bir sorun olur mu?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Epic Games Launcher nedir?

    Epic Games Launcher, Epic Games firmasının oyunlarını çalıştırmak ve internetten indirmeye yarayan bir programdır. Epic Games firması ABD merkezli ve  Unreal Tournament, Fortnite, Robo Recall gibi oyuncuların yapımcısı firmadır.

    Epic Games Launcer, Epic Games firmasına ait oyunları sorunsuzca indirip oynayabilmeniz için tasarlanmıştır.

    Epic Games Launcer disk üzerinde yaklaşık 80 MB yer kaplar. İndirme boyutu  32 MB boyutundadır. Epic Games Launcer hem Windows hem de MAC ortamlarında çalışır.

    Yükleme dosyası epicInstaller...msi  adına sahiptir. Şuan sürüm olarak Epic Games Launcer 7.16.0 sürümü en güncel sürümdür.

    Epic Games Launcher uygulamasını kaldırsam bir sorun olur mu?

    Eğer Epic Games'a ait herhangi bir oyun oynamıyorsanız veya oyunu yükledikten sonra kaldırdıysanız Epic Games Launcher uygulamasını kaldırabilirsiniz. Bu herhangi bir soruna yol açmaz. Ama Epic Games firmasına ait oyunlarınız varsa bilgisayarınızda Epic Games Launcher programının olmasında fayda var.

    Epic Games Launcer'ı kaldırmak isterseniz Epic Games Launcher nasıl kaldırılır? linkindeki yönergeleri izleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)