Epic Games'ten alınan GTA 5 Online girmiyor.

Merhaba,

GTA 5 Epic Gaameste ücretsiz iken almıştım, Online oynamak için save dosyasını indirip atmak gerekmiş, yaptım. Dün format atmıştım herşey silinmişti yeniden yüklemek zorunda kaldım, bugün indirdim girdiğim de save dosya duruyordu. Online girdim soru sordu enter bastım sonra beni story mode'a geri attı.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Save dosyalarını sil tekrar dene. Öyle bir şey yok, Online'a girip 3 - 5 görev yaptıktan sonra daha doğrusu ufak bir tutorial'dan sonra açılıyor. Oyun dosyalarını da doğrula.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Daha yeni indirdim oyunu ve save dosyasını silip tekrar atayım.. @hydra ilkaybaki16 3 yıl önce