Eposta hesapları bilgisayara yazılan şifreleri kaydediyor mu?

Benim telefonumun(android) klavyesinin kısaltmalarında annnemin babamın eposta adresleri yazıyor.Hiç telefonumdan onların hesaplarına girmedim.Acaba benim google hesabım falan bilgisayarda açıkken onların yazdığı şeyleri falan kaydediyor olabilir mi? Yani neden annemin babamın eposta adresleri benim klavyemdeki kısaltmalarda örneklerde falan yazıyor olabilir?

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Chrome üzerinden işlem yapıyorsan normal. Google Chrome hesabı eposta hesaplarını saklar.

    Örneğin PC'de Google hesabı ile oturum açılmış Chrome'da işlem yaparsanız, telefona geçtiğinizde yine burada da oturum açılmışsa e-posta adresleri görünür.

    E-posta adreslerini otomatik saklar ama parolaları saklaması için size Google Chrome soru sorar buna onay verdiyseniz kaydeder. Yoksa kaydetmez.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      Daha önce hiç yazdınmı? Daha önce yazdıysan çıkar.

      toprak34 toprak34 (2026)