epttavm.com açılmıyor

Ücretsiz maske siparişi için http://maske.epttavm.com/ sitesine girmek istedim karşıma Error: Server Error The server encountered a temporary error and could not complete your request. Please try again in 30 seconds. hatası karşıma geliyor. Bu hata nedir maske.epttavm.com sitesine nasıl girip sipariş verebilirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    maske.epttavm.com sitesi ve epttavm.com siteleri yoğunluktan dolayı çökmüş durumda. Televizyonda haberlere çıkınca ve internet sitelerine düşünce siteye trafik arttı ve doğal olarak site trafiği kaldırmadı.  Bu işin böyle olacağı belliyken hangi akıllı böyle bir uygulamayı pat diye açar en ufak bir fikrim yok.

    Site şuanda çökmüş durumda ihtiyacı olan da olmayanda ücretsiz maske için siteye hücum etti. Bir süre böyle devam eder ve site açılmaz.

    murat murat (12492)