Epub dosyası bilgisayarda nasıl görüntülenir?

Bir siteden kitap indirdim. Uzantısı epub. Bilgisayarda epub dosyalarını çift tıkladığımda birlikte aç seçeneği çıkıyor. Windows 11 kullanıyorum. Bilgisayarda epub dosyalarını nasıl görüntüleyebilirim, bir yolu var mı?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Epub dosyalarını bilgisayarda bir kaç yol ile görüntüleyebilirsin. Chrome tarayıcılar için eklentiler var. Onları tercih edebilirsin ya da şu programlardan birini indirip yükleyebilirsin:

    Bu iki programdan birini indirerek Epub dosyalarını bilgisayarda açabilir, görüntüleyebilirsin.

    hakan hakan (15409)