epub pc'de nasıl açılır?

Epub dosyaları bilgisayarda nasıl açılır? Epub pc'de hangi program ile açılır?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .epub dosyalarını PC'de açmak için ücretsiz bir epub görüntüleyici kullanabilirsiniz.  Icecream Ebook Reader Pc'de epub açmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

    Icecream Ebook Reader buradan indirebilirsiniz: https://icecreamapps.com/tr/Ebook-Reader/

    epub dosyalarını bilgisayarda açmak için yukarıdaki Icecream Ebook Reader  uygulamasını indirin ve kurun. Kurulum dosyası yaklaşık 30MB boyutundadır. İndirmesi bir kaç dakika sürer.

    Daha sonra Icecream Ebook Reader  uygulamasını çalıştırın. Kitap Ekle düğmesine tıklayın ve epub dosyasını seçin.

    Epub dosyası görüntüleme Icecream Ebook Reader uygulaması tarafından gerçekleştirilecektir.

    murat murat (12492)