erişim engellendi hatası

Eset antivürüs programı pc yi açtığımda kendiliğinden başlamadığı için services.msc ile hizmetlere giriyor sonra Eset Service iletişim kutusunu açıyorum başlangıç türünü değiştimeye çalışırken ''Erişim Engellendi'' hatasını veriyor yardım edermisiniz?

mali1234 mali1234 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eset Nod 32 'yi kaldırın,

    Bilgisayarınızı önce

    Malwarebytes nedir nasıl kullanılır linkinde anlatılan Malwarebytes ile sonra da

    HitmanPro nedir nasıl kullanılır  linkinde anlatılan HitmanPro ile taratın. Muhtemelen bilgisayarınıza bulaşan bir virüs Eset Nod32 servisini devre dışı bırakıyor.

    Virüs temizliği bittikten sonra Eset Nod 32 tekrar kurabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)