Erişim engellenen Twitter'a nasıl girebilirim?

Erişim engellenen Twitter'a nasıl girebilirim? Erişimi engellenen Twitter'a girmek mümkün mü?

Yasaklanan Twitter'a nasıl girerim?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    21.03.2014 Güncelleme:

    Twitter'a erişim kapatılmıştır. Mahkeme kararı ile Twitter'a erişim durdurulmuştur. Fakat aşağıdaki iki çözüm bilgisayar, tablet veya telefonunuza uygulayarak Twitter'a giriş yapabilirsiniz.

    Twitter'a giremeyenler için aşağıda iki tane çözüm sunulmuştur.

    Twitter'a erişmek için:

    Çözüm 1:

    Google Chrome üzerine ZenMate Kurabilirsiniz. ZenMate nedir nasıl kullanılır?

    Çözüm 2:

    Herhangi bir yazılım yüklemeden sadece DNS değiştirerek tablet, bilgisayar veya cep telefonundan Twitter'a giriş yapabilirsiniz.

    DNS sunucuları değiştirebilirsiniz:

    Eğer DNS sunucu nedir ve DNS sunucu nasıl değiştirilir bilmiyorsanız aşağıdaki linklerden adım adım resimli olarak bilgi alabilirsiniz ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? Buradan kendinize bir DNS seçin (Google ve Yandex önerilir)

    Android cep telefonlarda ve Android Tabletlerde DNS nasıl değiştirilir? ( Eğer Android yüklü bir telefon kullanıyorsanız, örneğin Samsung Galaxy serisi gibi, buradan nasıl DNS değiştirilir öğrenebiliriniz)

    iPad DNS değiştirme (iPad tablet kullanıyorsanız, IOS cihazlarda DNS nasıl değiştirilir buradan öğrenebilirsiniz)

    iPhone DNS değiştirme  (iPhone tablet kullanıyorsanız, IOS cihazlarda DNS nasıl değiştirilir buradan öğrenebilirsiniz)

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?  (Bilgisayarınızda Windows 7 kullanıyorsanız DNS değiştirmeyi resimki olarak buradan öğrenebilirsiniz)

    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir? (Bilgisayarınızda Windows 8 kullanıyorsanız DNS değiştirmeyi resimki olarak buradan öğrenebilirsiniz)

    Eğer bunlar yeterli gelmediyse, yok ben teknolojiden hiç anlamam diyorsanız, o zaman bizimle uzmanim.net facebook adresinden iletişime geçin yardımcı olalım.

    http://www.facebook.com/uzmanim.net

    hakan hakan (15409)