Erişime engellenen ask.fm'e nasıl girilir?

Ask.fm sitesine erişim engellendi. Kullanıcılar ask.fm'e giriş yapmak istediklerinde

5651 Sayılı Kanun uyarınca yapılan teknik inceleme ve hukuki değerlendirme sonucunda bu internet sitesi (ask.fm) hakkındaki Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın 02/06/2014 tarih ve 490.05.01.2014.-101528 sayılı kararına istinaden Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından İDARİ TEDBİR uygulanmaktadır.

mesajı ile karşılaşıyorlar.

Yasaklanan ask.fm e nasıl girilir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ask.fm'a nasıl girerim?

    Erişime kapatılan ask.fm'e giriş  DNS değiştirerek girmek mümkün. DNS değiştirilerek ask.fm sitesine erişim sağlanabiliyor.

    Ask.fm'e girişi için DNS bilgilerinizi şu şekilde değiştirebilirsiniz:

    Önce kendinize bir DNS sunucu belirleyin.

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? Bu linkte yanında tercih edilen DNS yazan DNS sunucuları kullanabilirsiniz

    Hangi platformdan Ask.fm'e giremiyorsanız o platformda DNS değiştirin:

    Android cep telefonlarda ve Android Tabletlerde DNS nasıl değiştirilir?

    iPhone DNS değiştirme

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    DNS değiştirdikten sonra artık ask.fm sitesine girebilirsiniz.

    Bilmeyenler için Ask.fm oldukça popüler bir soru cevap sitesidir. İstediğiniz ya da istemediğiniz , arkadaşınız olan veya olmayan her ask.fm kullanıcısı size buradan  sorular sorabilmekte. Size gelen soruları ilk olarak siz görürsünüz ve istemediğiniz sorulara cevap vermeden silebilirsiniz. (nedir.com)

    pelinny pelinny (863)