Err_connection_timed_out hatası

3-4 gündür bilgisayarımdan facebook ve twitter hariç sitelere giremiyorum. Google Chromedan girdiğimde Bu siteye ulaşılamıyor

www.google.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

err_connection_timed_out hatası alıyorum.

err_connection_timed_out hatasının çözümü nedir?

aslitrz aslitrz (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    err connection timed out hatası almanızın pek çok nedeni olabilir, ben yapabileceklerinizi yazayım

    err_connection_timed_out Google Chrome tarayıcısında bir site çok geç cevap verdiğinde ortaya çıkar. Örneğin tarayıcı adresine google.com.tr yazıp enter tuşuna bastığınızda, google sunucularına sizin istediğiniz gider. Sunucu istediğinizi alır ve size sayfaları yollar. Ama bazen sunucunun size sayfaları göndermesi uzun sürebilir, başarısız olabilir. İşte bu durumda Google Chrome tarayıcısı err_connection_timed_out hatası verir.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      ERR_CONNECTION_TIMED_OUT sorunu bendede devam ediyor ancak, sorunu vpn'yle çözdüm. Herşeyi denedim bir tek vpn sorunu çözdü ama soru şu? VPN'siz dns ile nasıl internete sörf yapabilirim?

      houseofcards houseofcards (1)