ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR - Bu siteye ulaşılamıyor

Hepsiburada siparislerim sayfasına girmek istediğimde Bu siteye ulaşılamıyor https://hepsiburada.com/siparislerim adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir. ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR hatası alıyorum sorun neden kaynaklanabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR hatası Google Chrome'da genelde geçiçi bir hatadır. Chrome'u kapatmak ve yeniden açmak sorunu genelde çözer.

    murat murat (12492)