ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED nedir?

Google Chrome'da Bağlantınız kesildi. Bilgisayarınız uyku moduna geçti.ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED hatası alıyorum. ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED nedir? Neden web sitelerine girerken ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED hatası alıyorum?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome tarayıcısınd ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED  hatasının anlamı şu: bilgisayarın ya da WiFi, Ethernet kartın uykuya geçmiş.  Bu sebepten bağlantı kopmuş.

    Eğer bu hatayı ilk kez aldıysan bu bir sorun değil. Bilgisayarın uygukua geççmiş sen fark etmemişsin. Uykudan uyanında wifi- ethernet kartın uykudan çıkamamış.

    Bu hata laptop bilgisayarlarda ve masaüstü bilgisayarlarda uyku modu açıkken alınabilir. Bu normal bir durum.

    hakan hakan (15394)