ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR

Google Chrome ile bazı sayfalara erişmek istediğimde ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR hatası alıyorum.

Hata tam olarak şu şekilde

Bu web sayfası kullanılamıyor

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR
Ayrıntıları gizle
https://www.google.com.tr/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

Google Chrome ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR hatası nedir? Nasıl çözülür?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Neden ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR hatası alıyorum?

    Google Chrome ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR hatası, eğer bir VPN, Proxy kullanıyorsanız ortaya çıkabilir.

    Örneğin Zenmate ya da Avast Web Shield kullanıyorsanız bu programlar sorun çıkartıyor olabilir.  ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR hatası geçici bir hatadır.

    Google Chrome'da ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR hatası aldığınızda tarayıcınızı kapatın ve açın. Sorun düzelmiş olmalıdır.

    Eğer hata devam ediyorsa eklentiyi ya da programı devreden çıkartın.

    ZenMate, Hotspot gibi VPN yazılımları zaman zaman çok fazla kullanıcıya erişir bu  durumda hatalar ortaya çıkmaya başlar.

    Bu hatalar genelde VPN yazılımının yoğun olduğunda ortaya çıkan geçici hatalardır.

    murat murat (12492)