ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatasının çözümü nedir?

ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR  hatası alıyorum, bu hatayı nasıl çözerim?

1234567899 1234567899 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Dns adresini değiştirirsen sorunun çözülecektir. Nasıl yapıldığını aşağıdaki kısımda belirttim

    Not : Resim net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterli olacaktır

    - İlk Denetim Masasına giriş yapıyoruz.

    - Ve daha sonra gelen pencereden Ağ ve İnternet sekmesine giriş yapılır

    - Ardından gelen pencereden Ağ ve Paylaşım Merkezi bölümüne girilir.

    - Bu bölüme giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunmakta olan bağlantılar sekmesinden kullanmış olduğumuz internet ağını buluyoruz ve üzerine tıklıyoruz

    - Daha sonra gelen pencereden Sol alt kısımda bulunan Özellikler butonuna tıklıyoruz.

    - Butonuna tıkladıktan sonra gelen pencereden İnternet Protokolü Sürüm 4 yazısına tıklıyoruz

    Tıkladıktan sonra gelen pencerede alt kısımda bulunan Aşağıdaki Dns sunucu adreslerini kullan kutucuğuna aktif hale getirip dns adresimizi giriyoruz.

    Tercih Edilen Dns Sunucusu : 209.224.0.3

    Diğer Dns Sunucusu : 209.224.0.4

    Olacak şekilde giriyoruz ve Tamam deyip çıkıyoruz, .Kullanmış olduğumuz dns sunucu level3 dns sunucu adresidir araştırmalara göre en hızlı dns olarak tespit edilmiştir.

    Umarım Faydalı Olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)