Error 503 Backend fetch failed

Bir alışveriş sitesinden kulaklık alacaktım sayfada şöyle bir şey çıkıyor Error 503 Backend fetch failed Backend fetch failed Guru Meditation:

XID: 576847980 Varnish cache server

Bugün de kampanya vardı bu siteye nasıl girebilirim? Sorun benden mi?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Error 503 Backend fetch failed bu sunucu hatası. Kullandıkları Varnish HTTP Cache sunucusu hata vermiş.  Bazı web sunuculardaki yükü azaltmak ve siteyi hızlandırmak için Cache sunucu denen bir sunucu yazılımı veya donanımı kullanılır.  Bu sunucu sitenin yükünü hafitletmek amacına sahiptir. Girmek istediğin sitede yoğunluk varsa bundan dolayı sunucu yetersiz kalmıştır.  Böyle hata veren bir sayfaya erişemezsin. Site sahibi fark sorunu fark etmeli ve düzeltmeli. Site sahibine mail atabilirsin.

    hakan hakan (15424)