Error 521 - Web Server is down

Zaman zaman karşıma web sitelerinde gezerken Error 521  - Web Server is down hatası geliyor.  Error 521  - Web Server is down hatası nedir düzeltmek için ne yapabilirim?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Error 521 - Web Server is down bir sunucu hatasıdır.  Genellikle Cloudflare denen şirketin güvenlik ürünlerini kullanan web sitelerinde karşına gelir.  Error 521 - Web Server is down basitçe sunucu çöktü, hizmet dışı kaldı anlamına gelir. Genelde sitenin yoğunluktan dolayı işlevsiz kalmasından sonra ortaya çıkar.

    Çok fazla trafik ve saldırı alan web siteleri Cloudflare denen şirketin ürünlerini kullanıyor.  Özellikle de DDOS saldırısı alan web siteleri.

    Error 521 - Web Server is down hatasının sen düzeltemezsin. Sunucu yöneticisinin olaya et atması lazım. Genelde yoğunluk azaldığında hata da ortadan kalkabilir.

    alattin alattin (16984)