[ERROR] bundle initial exceeded maximum budget. Budget 1.00 MB was not met by 63.22 kB with a total of 1.06 MB.

Angular ng build komutunu verdiğimde [ERROR] bundle initial exceeded maximum budget. Budget 1.00 MB was not met by 63.22 kB with a total of 1.06 MB. hatası alıyorum.

Application bundle generation failed. [5.442 seconds]

▲ [WARNING] bundle initial exceeded maximum budget. Budget 500.00 kB was not met by 587.22 kB with a total of 1.06 MB.

▲ [WARNING] Module 'moment/moment' used by 'src/app/angular-material.module.ts' is not ESM

hatanın çözümü nedir?

alattin alattin (17070)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı gidermek için angular.json dosyasını açın

        "budgets": [
           {
              "type": "initial",
              "maximumWarning": "24kb",
              "maximumError": "1mb"
           }
        ]

    gibi değerler göreceksiniz. Burada maximumWarning ve maximumError değerlerini arttırın. Sorun çözülecektir.

    alattin alattin (17070)
    4 ay önce cevaplandı