Error code 1128

Bütün bölümleri eksiksiz doldurdum fakat şöyle bir hata veriyor Error code 1128 ne demek olduğunu anlamadım

kullanici155057 kullanici155057 (1)
6 yıl önce sordu

  • Nasıl soru, nasıl muhteva bu? Hiçbir şey anlaşılmıyor. Neyin bölümlerini ne yapmak isterken doldurdun, işletim sistemin nedir vb.. Konuyu yeniden düzenlemeli ve sormalısın. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorulara net  bir cevap alabilmek için yaşadığım sorunla ilgili daha çok detay vermelisin. Error code 1128 hatasını nerede aldın, bir program mı, bir site mi?  en azından bununla ilgili bilgiler vermelisin. Yoksa sana yardımcı olamayız.

hakan hakan (15409)