Error - Java Installer - Download failed from

Java güncellemesini yüklemek istediğimde Error - Java Installer - Download failed from hatası alıyorum ve Java güncellemesi gerçekleşmiyor.

Error - Java Installer - Download failed from hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Java Installer - Download failed from hatasının çözümü nedir?

    Java Installer - Download failed from hatası sunucudan güncelleme dosyaları indirilemiyor anlamına gelir. Java uygulaması kendi sunucularına bağlanmaya çalışıyor fakat bir sebepten sunuculara bağlanıp indirme gerçekleştirilemiyor.

    Java güncellemesinde Java Installer - Download failed from hatası alıyorsanız bu durumda yapmanız gereken el ile Java güncellemesini indirmek olmalıdır.

    Güncel Java sürümünü indirmek için buraya tıklayın: Java indir

    Daha sonra açılan sayfada Ücretsiz Java İndirme linkine tıklayın. Java sitesi işletim sisteminize uygun olan (Windows 7, Windows 8, ya da Windows 10) Java sürümüne sizi yönlendirecektir. Onaylayın ve Ücretsiz İndirme İşlemini Başlatın linkine tıklayın. İndirme işlemi başlayacaktır.

    Sizin için önerilen java sürümü Önerilen Version 8 Update 181 (dosya boyutu: 1.81 MB) şeklinde görüntülenecektir.

    Java kurulumu bittiğinde ekrana "You have successfully installed Java" mesajını gördüğünüzde java kurulumu, güncellemesi tamamlanmış olacaktır.

    murat murat (12492)