Error: You do not have a Spotify account connected to your Facebook account.

Spotify da Facebook ile oturum açmak istiyorum Error: You do not have a Spotify account connected to your Facebook account. Code: 1003 daha önce ücretsiz Spotify dinleyebiliyordum PC de.

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir. Lütfen güvenlik duvarını Spotify'a izin verecek şekilde güncelle. Ayrıca, şu anda kullanılan proxy ayarlarını değiştirmeyi de deneyebilirsin hata kodu: 2000 hatasının çözümü için şunu dene:

    1. Tarayıcıdan Facebook hesabına gir.
    2. Facebook içinde Ayarlar  > Uygulamalar ve İnternet Siteleri bölümüne git veya aşağıdaki linki tıkla:
      https://www.facebook.com/settings?tab=applications
    3. Burada Spotify göreceksin.
    4. Seç ve kaldır botununa bas.
    5. Spotify'ı aç.
    6. Katıl linkine tıkla
    7. Facebook ile katıl linkini seç

    Sorun düzelmiş olmalı.

    Ekleme: Sorun düzelmediyse

    Spotify uygulamasını kaldır ve yeniden yükle

    1. Spotify'ı aç ve menü çubuğundaki Dosya'ya tıkla. Çıkış'ı seç.
    2. Başlat düğmesine tıkla. Ayarlar'ı seç.
    3. Sistem'i aç.
    4. Uygulamalar ve özellikler'e tıkla, sonra Spotify'ı seç.
    5. Kaldır'a tıkla. Açılan onay kutusunda tekrar Kaldır'a tıkla.
    6. Windows Uygulamaları mağazasından Spotify'ı indir ve kur
    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • olmadı. Bu sefer Error: Couldn't get a Facebook access token. Code: 1002 hatası verdi ceyda 4 yıl önce
    • Cevabıma ekleme yaptım @ceyda murat 4 yıl önce