esed nod32 kaldırma

Bende esed nod32 var virüs gosteriyor malwarebyts Anti-malwarede taratdım temiz gosteriyor kaldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

celal1 celal1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Başlat düğmesine mouse (fare) ile tıklayarak açılan  menüden sağ tarafta denetim Masası bulunacaktır ona tıklayın açılan pencereden programlar ve özellikler yazan kısmı bulun ve tıklayın karşınıza bbilgisayarınızda yüklü olan programlar çıkacak ordan esed nod32 yi bulup çift tıklayarak ve adımları izleyerek kaldirabilirsiniz Bu arada kaldırma işlemi bittikten sonra son Yazan yere tıklayıp sizden bilgisayarı yeniden başlatma uyarısı verecek evet diyip bilgisayarışığı yeniden başlatın ve işlemi bitirin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

    Eset uninstaller programı ESET tarafından üretilen ve kaldırırken sorun çıkartan ürünler için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır. Buradaki linkten bilgi alabilirsiniz: Eset Nod32 nasıl kaldırılır?

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tesekkurler celal1 8 yıl önce

    Eset Nod32 Tamamen Kaldırma buradan da uygulayabilirsin.

    yusufbozar yusufbozar (348)