EsedNod 32 Adres Engelleme Uyarısı

EsedNod32 antivirüs programı kullanıyorum.Her 2 3 saniyede bir sağ alt köşede adress engellendi yazısı çıkıyor.Bunun için ne yapmam gerekir.URL adresiyle uzaktan yakından alakam bile olmadı.

Bu arada sitenize hayran kaldım.Verdiğiniz bilgiler o kadar yönlendirici ve kullanılabilir ki hiç anlamayan bir kişi bile yapabilir.Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum

pekcan pekcan (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Engelli sitelere  giriyor olabilirsin

    ZARARLI virüs ler vardır istersen tam tarama yap

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eğer Eset Nod 32 güvenilir siteler için mi uyarı veriyor? Örneğin google.com gibi, yoksa hiç bilmediğiniz web sitelerine bilgisayarınız erişiyor bu sebepten mi uyarı alıyorsunuz?

      Eger nod32 uyarıları hiç bilmediğiniz sitelere aitse bilgisayarınızda bir zararlı yazılım çalışıyor olabilir. Özellikle reklam yazılımları bu tür istenmeyen bağlantılar gerçekleştirebilir.

      Bu durumda reklam yazılımı virüs olmadığı için ESET NOD32 tarafından tespit edilemeyecektir.

      Anti-Malware programlarından biri ile tarama yapabilirsiniz. Aşağıdakilerden birini tercih edebilirsiniz.

      işiniz bittiğinde bu programları kaldırabilirsiniz.

      hakan hakan (15424)