ESET Internet Security nasıl güncellenir?

ESET Internet Security kullanıyorum. Ürün sürümüm: 10.1.235.1

ESET'in 11'inci sürümleri çıkmış. 11.0.149.0

Ben ESET uygulamasını açıp. Sol taraftan ''Güncelle'' butonuna basıp ''Şimdi Güncelle'' ve ''Güncellemeleri Denetle'' diyorum. Ama hala 11'inci sürüme geçiş yapamadım. İlla ESET'i silip tekrar mı yüklemem gerek? Ne önerirsiniz?

10101010 10101010 (10)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer elinde orjinal lisans varsa ESET Internet Security 11'e güncelleyebilmen gerekir. Ya da sendeki sürümü kaldırıp ESET'in sitesinden indirebilir ve temiz kurulum yapabilirsin. Fakat crack kullanıyorsan resmî yollardan güncelleyememen çok doğaldır.

    ESET Internet Security 11: https://www.eset.com/tr/download/home/detail/family/337/

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • crack yok 10101010 6 yıl önce
    • lisans var ama nette buldum 10101010 6 yıl önce
    • İnternette bulduğun lisanslar seni yarı yolda bırakır. Şuanki ESET sürümünden memnunsan bence böyle kalsın @10101010 omercik 6 yıl önce
    • daha çok güvenlik yoksa böyle kalırım 10101010 6 yıl önce
    • Bir antivirüs yazılımının boşuna yeni bir sürümü çıkmaz. Mutlaka güvenlik konusunda çok ciddi güncellemeler vardır. Zaten antivirüs yazılımlarının hep güncel kalmasını tavsiye ederiz. @10101010 omercik 6 yıl önce
    • peki şey diyebilir miyim benim ki 10'uncu sürüm ya. internette 11'inci sürüm lisans anahtarı bulup onunla değiştirsem sonra güncellemeleri denetle desem mesela. 10101010 6 yıl önce
    • Dediğin şekilde direkt 11'e geçebilirmisin bilmiyorum, ama geçemeyebilirsin. Sendekini kaldırıp 11'i sıfırdan kur öncelikle. Daha sonra dediğin şekilde yap ama unutma ki sahte lisans anahtarları tespit edilirse geçerliliği iptal oluyor. Yani seni yarı yolda bırakma ihtimali çok yüksektir. Yine de deneyebilirsin @10101010 omercik 6 yıl önce