Eset LiveGrid'e erişilemiyor hatası

Arkadaşlar 1 haftadır bu hata var. Eset'i güncel tutarım. Fakat, ''Eset LiveGrid sunucularına erişim için kullanılan kimlik bilgileri geçerli değil'' diyor. Ne yapmalıyım?

Eset İnternet Security

netozu netozu (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önerim Eset İnternet Security yazılım olarak güncellemen. Bazen yazılım sürümü eski kaldığında Eset LiveGrid sunucularına erişim için kullanılan kimlik bilgileri geçerli değil - hatası alınabiliyor.

    https://www.eset.com/tr/download-home/ adresinden güncel sürümü indirip kurmayı deneyebilirsin. Sorun kendiliğinden çözülecektir.

    Sorun devam ederse Eset'i tamamen kaldır ve yeniden yükle. Kaldırmak için ESET Uninstaller uygulamasını kullanabilirsin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba bende zaten günce, Sürüm: 11.1.54.0 netozu 5 yıl önce

    @murat belirtmiş Eset Internet Security uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi denedin mi? Eset sitesinde "Eset LiveGrid sunucularına erişim için kullanılan kimlik bilgileri geçerli değil'' hatası için çözüm önerisi olarak bunu önermişler. Elbette kullandığın Eset Internet Security crackli olmadığını düşünerek bunu yazıyorum.

    ESET LiveGrid, Eset kullanıcılarınnın sistemlerinden karşılaştıkları tehditler ile ilgili bilgi toplayan bir sistem.
    ESET LiveGrid veritabanı potansiyel tehditlerle ilgili bir değerlendirme içeriyor. Dilersen ESET LiveGrid özelliğini kapatıp açmayı deneyebilirsin veya tamamen kapatabilirsin.

    ESET LiveGrid kapatmak için:

    1. Bilgisayarında görev çubuğu üzerinde aktif çalışan uygulamaların olduğu alanda (en sağ köşe) Eset simgesini sağ tuşla tıkla.
    2. Gelişmiş ayarları seç.
    3. Bulut tabanlı korumayı seç
    4. ESET LiveGrid bilinirlik sistemini etkinleştir kapalı duruma getir.
    hakan hakan (15409)