Eset Mobile Security nedir? Nasıl kullanılır?

Eset Mobile Security nedir?

Eset Mobile Security ücretli'mi?

Eset Mobile Security Nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs programlarının amaçları internet üzerinde güvenli bir şekilde dolaşmanızı ve güvenli bir şekilde alış veriş yapmanızı sağlıyor.

    Nasıl virüs buluyor? Milyonlarca dosyanın içerisindeki kodlama şekillerine bakarak zararlı kodları bulup virüs olduğunu size bildiriyor eğer dosyada zararlı kod yok ise size diyor ki bu dosyada virüs yok

    Eset Mobile Security nedir?

    Cihazınızdaki genel olarak Mallware ve Trojan virüslerini bulup sizi uyarıyor genel olarak antivirüs programlarının da amaçları bu. Her zaman kendinizi güvenceye alın ve her cihazınız'da antivirüs programı Ör. Aklınızda bulunsun evinize hırsız girdikten sonra mı tedbir alırsınız yoksa girmeden önce mi? Bunu bi sorgulayın artık bundan sonra antivirüs programı kullanırsınız ve kendinizi güvenceye alırsınız.

    Eset Mobile Security nereden indirilir?

    Eset Mobile Security'i Google Play Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Eset Mobile Security ücretleri:

    Eset Mobile Security nasıl kullanılır?

    Sizlere ücretsiz sürümünde 1 ay deneme süresi veriyor. Virüs taraması nasıl yapacağınızı aşağıdan öğrenebilirsiniz.

    1. Eset Mobile Security'i indirdikten sonra sizden izinler isteyecek ve siz'de kabul edin hepsini
    2. Tüm izinleri kabul ettikten sonra uygulamanın tarama ekranı gelecek Cihazı Tara'ya tıklayınca cihazınızı tarayacak ve virüsleri bulup silecektir

    darkcrak darkcrak (5168)