Eset Nod 32 Modül güncellemesi başarısız oldu

Eset Nod32 kurdum güncelleme yaparken Esed Nod 32 Modül güncellemesi başarısız oldu. Güncelleme kimlik doğrulaması başarısız oldu diyor. Sorun ne olabilir? 30 günlük deneme çalıştırmak istiyorum. Gmail hesabım ile giriş yaptım

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesap oluşturuktan sonra 2-3 dk sonra aktif olabiliyor. Ben de Eset Nod32 30 günlük deneme süresini test ettiğimde Eset Nod32 Modül güncellemesi başarısız oldu hatası aldım.  Bir kaç dakika bekledikten sonra Eset hesabın aktif oluyor ve güncelleme otomatik yapılıyor. Biraz beklemek gerekiyor sadece.

    alattin alattin (16984)