Eset nod32 başarılı güncelleme bildirisini devre dışı bırakmak

eset nod32 antivirüs her güncellendiğinde şunu bildiriyor: "Algılama Altyapısı ????? (????????) sürümüne başarıyla güncellendi"

"Algılama Altyapısı ????? (????????) sürümüne başarıyla güncellendi" bildirisi nasıl devre dışı bırakılır?

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eset antivirüsü aç ve şuraya git: Gelişmiş ayarlar > Araçlar > Bildirimler > Başarılı güncelleme hakkındaki bildirimi göster ayarının işaretini devre dışıya getir( yazıyorsa etkin değil) ve Tamam düğmesine basarak değiştirdiğini kaydet

    kullanici622551 kullanici622551 (61)