Eset Nod32 Yükledim Fakat Dili İngilizce Bunu Nereden Türkçeye Çevirebilirim, Eset Türkçe diline nasıl çevirilir?

    Toplam 1 Cevap

    Eset programı üzerinden dil değiştirme işlemi yapılamıyor.Eset kendi sitesinde bu durumu açıkladı.

    Esed Nod 32 Anti-Virus dil değiştirme işlemi yapmak istiyorsanız tekrar türkçe olarak kurulum dosyasını indirmek zorundasınız.

    Eset 2 şekilde yüklenebilir.Offline (Internet olmadan), Online (Internet üzerinden).

     Online (Internet üzerinden) insattaller ile Eset Nod 32 yüklemek

    Online installer kullanarak Eset Nod 32 yüklemek isterseniz yüklenme aşamasında dil değiştirme işlemi yapabilirsiniz.Böylelikle program o dile ait kurulum dosyasını indirir ve bilgisayarınıza yükler.

    Offline (Internet olmadan) insattaller ile Eset Nod 32 yüklemek

    Internet olmadan eset kurmak istiyorsanız Eset e ait kurulum dosyasını indirmek ve ardından internet yardımı olmadan kurmak anlamına geliyor.Dolayısıyla Türkçe dilinde kurulum dosyası indirecekseniz indirmeden önce dil ayarı yapmalı ve Türkçe kurulum dosyasını indirmelisiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)