ESET otomatik güncelleme nasıl kapatılır?

Eset nod32 otomatik güncelleme nasıl devre dışı bırakılır?

Eset nod32 kendini gücelleme nasıl devre dışı bırakılır?

Eset nod32 otomatik güncellenme nasıl devre dışı bırakılır?

Eset nod32 kendiliğinden güncellenme nasıl devre dışı bırakılır?

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Yöntem: Eset güncellemeleri indirsin ama kurmak için sorsun:

    Eset antivirüsü aç ve şuraya git: Gelişmiş ayarlar > Güncelleme > Profiller > Güncellemeler > Güncelleme karşıdan yüklemeden önce sor'u etkinleştir ve Güncelleme dosyası şu boyuttan bütükse sor (kB) ayarını uygula. Güncelleme karşıdan yüklenir ama kurmak için şu pencereyle sorar:

    ---------------------------
    ESET ???? ??? - Güncelleme
    ---------------------------
    Toplam ??.? ?? boyutundaki güncelleme dosyalarını karşıdan yüklemek istiyor musunuz?<br/>
    ---------------------------
    Evet   Hayır
    ---------------------------
    2. Yöntem: Zamanlanan güncellemeleri devre dışı bırakmak:

    Eset nod32 antivirüsten şuraya git> Araçlar > Sağ alttan Diğer araçlar > Zamanlayıcı > Görev türünde Güncelleme yazanların kutusunu temizle.

    Eset kırmızı alarm kipinde Düzenli güncelleme zamanlanmadı ve işlem merkezi de eset nod32 devre dışı uyarısı gösterir. Devre dışı bırakmak için: Eset antivirüsü aç ve şuraya git: Gelişmiş ayarlar > Kullanıcı arabirimi > Kullanıcı Arabirimi Öğeleri > Uygulama Durumları'ndan Düzenle düğmesi > GÜNCELLEME > Düzenli güncelleme zamanlanmadı kutusunu temizle ve kaydet.

    kullanici622551 kullanici622551 (61)