eset security 9 programını durdurdum yeniden nasıl aktif edebilirim ?

eset security 9  programını dreamweawer yüklecektim o yüzden programı durdurdum şimdi porogramı açıyorum kullanıcı adı şifreistiyor tekrar kuramıyorum ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

ayhann ayhann (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarı yeniden başlattığında normalde antivirüs tekrardan aktif olur.

    Eset security 9 arayüzüne erişmek istediğinde parola soruyorsa, önceden parola vermiş olmalısın.

    Eğer parolayı bilmiyorsanız Eset ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

    Önce buradan ESET Unlock  uygulamasını indiriyorsunuz.

    Uygulamayı çalıştırdığınızda size ID yani 32433434 gibi  bir kod verecek.

    Bu kodu Eset'e iletmeniz gerekiyor. Eset iletişim formundan bu bilgileri gönderin(buraya tıklayarak uşalabilirsiniz).

    Daha sonra size Eset'den bir kod gelecek. Onu Unlock uygulamasında Enter Code yazan yere girmeniz gerekiyor.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ya illegalse.. Crack'lı falan.. :) temmuz 7 yıl önce
    • illegalse derdine yansın :) @temmuz hakan 7 yıl önce

    Önce bir sistem geri yükleme dene:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Olmazsa ve ürününde (antivirüs yazılımında) legal ise @hakan yol göstermesi çözüme gidersin.

    Üsttekiler olmazsada kaldırır (sıfır kaldırım, geride dosya, kayıt vs kalmaksızın.. Revo Uninstaller veya iObit Uninstaller ile falan..) yeniden yüklersin.

    Demokrasilerde çare tükenmez :)

    temmuz temmuz (12505)