Eset Smart Security nasıl kaldırılır?

Eset Smart Security nasıl kaldırılır? Eset Smart Security bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eset Smart Security nasıl kaldırılır?

    Eset Smart Security bilgisayardan kaldırılırken kullanıcılar sorunla karşılaşabiliyor. Normal olarak programlar ve özelliklerden Eset Smart Security uygulamasını kolayca kaldırmayı umuyorsunuz. Fakat genelde kullanıcılar bu şekilde Eset Smart Security uygulamasını kaldıramıyor.

    Eset Smart Security kaldırma:

    1. Önce bilgisayarınızın masaüstüne şu uygulamayı indirin.
      Eset kaldırma aracı - 32 bit Windows için
      Eset kaldırma aracı - 64 bit Windows için

    2. Daha sonra bilgisayarınızı güvenli modda açın.
      Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?
      Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?
      Windows 8′i Güvenli Mod'da nasıl başlatırız?

    3. Güvenli modda masaüstüne indirmiş olduğunuz avremover_nt64_enu.exe veya avremover_nt32_enu.exe uygulamasını çalıştırın.
    4. Av Remover açıldığında Accept. butonuna tıklayın.
    5. Daha sonra Continue butonuna tıklayın.
    6. AV Remover bilgisayarı tarar ve yüklü antivirüs programlarını bulur.
    7. Eset Smart Security'i seçin ve Remove butonuna basın.

    Eset'in AV remover uygulaması bilinen tüm antivirüsleri kaldırabilir. Bu uygulama sadece Eset ürünleri için değildir.

    AV Remover aşağıdaki popüler antivirüs programlarını kaldırabilir:

    • 360 Total Security
    • Outpost Antivirus Pro
    • avast! Antivirus
    • Sophos Anti-Virus
    • Eset Antivirüs - Tüm Eset uygulamaları
    • Norton 360
    • Trend Micro Anti-Virus

    hakan hakan (15424)