Eset uzmanim.net sitesinde virüs uyarısı veriyor

Ne zaman uzmanim.net adresine girsem ESET 4 tane ard arda uyarı veriyor. Bilginize.

geyita geyita (1)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Yanlış uyarı veriyor muhtemelen.  Fakat Eset ile kontrol edip bilgi vereceğim.

Virüs değil ama reklamlardan kaynaklanan bir uyarı olabilir. Bunu da kontrol edeceğim. Ekran görüntüsü varsa bana ulaştırırsan sevinirim.

Hızlıca sucuri ile kontrol ettim: https://sitecheck.sucuri.net/results/uzmanim.net Herhangi bir sorun görünmüyor.

Düzenleme: Eset ile de kontrol ettim uzmanim.net üzerinde herhangi bir uyarı vermiyor. Girdiğin siteler ile alakalı çıkan reklamlardan kaynaklı veya senin sisteminde olan bir virüsten dolayı uyarı alıyor olabilirsin.

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

  • Tek Youtube açık bu siteye girerken yarım saat falan her seferinde uyarı verdi. Hep engelle dedim. Şuan herhangi bir uyarı vermiyor. geyita 6 yıl önce
  • Bir daha uyarı alırsan ekran görüntüsü alıp bize gönderebilirsin, ne uyarıymış kontrol ederiz. Sağol haber verdiğin için @geyita alattin 6 yıl önce
  • Sizde sağ olun. geyita 6 yıl önce