ESET win32/Floxif.E bulundu uyarısı

Bilgisayarınızda bir dosyanın içinde tehtid (win32/Floxif.E) bulundu. Uyarısı geliyor sürekli lisanslı program crack değil, Sil veya yoksay dediğimde sürekli aynı uyarıyı veriyor çözümü nedir acaba.

erenozdmr erenozdmr (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Virüsü güvenli moddan başlatılmışken silmey dene

    kullanici622551 kullanici622551 (61)
    4 yıl önce cevaplandı

      eseti güvenli modda açamıyorum hiçbir yanıt vermiyor varmı farklı bir yöntemi ?

      erenozdmr erenozdmr (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayarına altdaki antivirüs programlarını indir ve tarat. Eset antivirüs programını önermiyorum sana Emisoft'u kullanmanı öneririm

        Ama ilk den mallwarebytes ile bilgisayarını tara ve çıkan virüsleri temizle ama ilk olarak yapman gereken gizli dosyaları aç ve bilgisayarını tarat mallwarebytes ile

        Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

        Ardından Mallwarefox ile de tam tara bilgisayarını. Tam tarama uzun süre bilir bilgisayarının hıxına bağlı bir durum bu bilgisayarın hızlıysa virüs tarama da o kadar hızlı olur.

        MalwareFox nedir? Nasıl kullanılır?

        darkcrak darkcrak (5168)
        4 yıl önce cevaplandı

          Virüs farklı adlar ile farklı programlar ile tespit edilebiliyormuş:

          • Virus.Win32.Pioneer.cz (Kaspersky)
          •  W32.Fixflo.B!inf (Symantec)
          •  Win32.FloodFix.7 (Dr.Web)
          •  Virus:Win32/Floxif.H (Microsoft)

          Bellki Eset virüsü temizleyemiyor. Kaspersky gibi bir antivirüs programı ile temizlemeyi deneyebilirsin. @darkcrak önerisini de deneyebilirsin

          murat murat (12492)