Eşimin telefonundaki silinen WhatsApp mesajlarını kurtarma

Merhaba  eşimin  cep telefonu  metin  sms  lerini siliyor  ve  ben şüpheleniyorum  watsap  konusmalarinda bir  biriyle  yazışırken  yakaladım   sms metin  sms leri kurtarmak

Watsap silinen  sohbetleri görmek

bjkb bjkb (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunuzdan hiçbir şey anlaşılmıyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba öncelikle size sorum şöyle silinen SMS ler geri getirilirmi watsap da dahil eşim telefonu kırdı telefon ortada yok hat üzerinde veya hafıza kart üzerinden mumkunmu bu bjkb 5 yıl önce
    • Eğer telefon ortada yoksa imkansız maalesef. Silinen SMS'leri geri getirmek için telefon gereklidir. @bjkb omercik 5 yıl önce