eski duolingo hesabıma erişimim yok

Eski   hesabıma  girmek istiyorum , ama  gmail adresime  erişimim yok nasıl    eski hesabıma  girebilirim ?

bluebolviy25 bluebolviy25 (1)
2 hafta önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Duolingo yardım dokümanlarına baktım.   Facebook veya  Google ile igiriş yaptıysanız o platformlar üzerinden parıla sıfırlama yapmanız gerekir diyor. Yani alternatif bir giriş yöntemi sunmuyor.

    Telefon numaranız Gmail adresinize bağlı değilse, alternatif kurtarma epostası tanımlı değilse o Gmail adresini tekrar geri alamazsınız.

    hakan hakan (15426)
    2 hafta önce cevaplandı

      Abi yardım ettigin için teşekkür ederim. İlgili  gmail  adresime  erşimimi kaybettim  için açamadım. Yeni hesap oluşturdum.  İlgilemdigin için teşekkür ederim. ☺☺☺☺☺😎😎😎😎

      bluebolviy25 bluebolviy25 (1)
      1 hafta önce cevaplandı