Eski eposta hesapları nasıl bulunur?

Şifrelerini unuttuğum e posta hesaplarına erişim yapamıyorum. Nasıl kurtarabilirim?

baskky baskky (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eski eposta hesaplarını bulman için daha önce yazıştığın kişiler ile bağlantıya geçebilirsin. Eposta adresini tamamen unuttuysan kullandığın eposta platformu (örneğin gmail) sana ne gibi hatırlatma araçları sunuyor ona bakmalısın.

    Mesela Gmail epostanı unuttuysan sana https://accounts.google.com/signin/v2/usernamerecovery linkinden  hatırlatma olanağı sunuyor.  Linke telefon numaranı ya da kurtarma epostanı girmen durumda sana unuttupun eposta adresi hatırlatılıyor.

    Eğer unuttuğun şey parola yani şifreyse https://accounts.google.com/signin/recovery gibi bir şifre hatırlatma linkinden şifreni hatırlatma işlemini başlatabilirsin.

    Burada önemli olan kayıt sırasında telefon numarası ya da başka bi kurtarma eposta adresi girmiş olman. Eğer bu bilgileri girmediysen eposta adresini ya da şifresini alamazsın.

    alattin alattin (16999)