Eski Firefox verileri nedir?

Masaüstünde Eski Firefox verileri adında bir klasör var. Bu klasörün içinde de b54eb3hpy.default, bxa2a3d8c.default-1540827037188 gibi klasörler var. Eski Firefox verileri nedir? Eski Firefox verileri klasörüleri silinebilir mi?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Masaüstündeki Eski Firefox verileri klasörü nedir?

    Firefox kullanıyorsanız ve Firefox kendini güncellediyse, güncelleme işleminden önce kendini yedekler.  Masaüstünde Eski Firefox verileri adında bir klasöre yedekleme işlemi yapar.

    Eski Firefox verileri klasöründe eski Firefox verileri bulunmaktadir.

    Eski Firefox verileri silinebilir mi?

    Eski Firefox verileri klasörünü silebilirsiniz. Herhangi bir sorun olmaz. Firefox düzgün şekilde çalışıyorda güncelleme başarılı olmuş demektir ve bu klasörü doğrudan silebilirsiniz.

    murat murat (12492)