Eski gmail hesabıma giremiyorum

Adımla soyadımla bi gmail hesabı oluşturmuştum. Sonra kullanmaktan vazgeçip başka bi adla hesap açıp birkaç yıl o hesabı kullandım. Şu an adımla soyadımla açtığım o hesabı kullanmak istiyorum ama tek bildiğim e-posta(çünkü adım soyadım :/), ne zaman oluşturduğumu, şifresini hiç hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım?

E-posta adresinizi doğruladığınız için teşekkürler.

Google, *********@gmail.com hesabının size ait olduğunu doğrulayamadı.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba ;

    Mail adresinize telefon kaydı oluşturmuşmuydunuz acaba belki telefon ile bulabilirsiniz

    Teşekkürler.

    rcpguvenc rcpguvenc (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      @rcpguvenc belirtmiş kayıt sırasında telefon numaranı girdiysen parola hatırlatma yapabilirsin.

      Gmail parola hatırlatma yaparken, şunlardan bir veya bir kaçını bilmeniz gerekir:

      • En son kullanılan parola
      • Kurtarma email adresi, bu adrese erişim
      • Güvenlik sorusu, cevabı
      • Hesabını ne zaman oluşturdunuz, hesap oluşturken girişmil diğer bilgiler.
      • Telefon numaranız, o telefona erişiminiz

      Bunlara sahip değilsen o adresi tekrar kullanamazsın

      hakan hakan (15394)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Güvenlik sorusu ve telefon girmemişim herhalde girsem bunları sorardı çünkü. Kurtarma e-postası olarak kaydettiğim e-postayı silmiş olabilirim şuan kullandığım tüm e-postaları denedim doğrulanmıyor. Hesabı oluşturma tarihimi hatırlamıyorum. Yapabileceğim başka hiçbir şey yok mu? misty 6 yıl önce