Eski iCloud hesabımla yeni cihazıma nasıl giriş yaparım?

arkadaşlar hiç araştırmadım, kullandığım iPhone’yi satıp başka bir iPhone alıcam. Kullandığım iCloud’dan çıkış yapıp yeni cihazla giriş yapabilir miyim? Veya nasıl kullanırım? (Alacağım yeni model de ikinci el.)

ertugrulbeym ertugrulbeym (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eski iPhone'da nasıl giriş yapıyorsan yeni alacağın telefonda da aynı şekilde giriş yapıp kullanabilirsin. Yalnız telefonu alacağın kişiden önce kendi hesabını kaldırabildiğinden emin olmalısın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      @farurhenho çok ederim sağolun

      ertugrulbeym ertugrulbeym (5)