Eski Instagram hesabımı nasıl geri alabilirim?

Merhaba. Ben eski Instagram hesabımı geri almak istiyorum fakat numara üzerine kayıtlı e-posta eklemediğim için hesabımı kurtarmıyorum. Numaramı iptal ettiğim için kod eski hattıma gidiyor bu yüzden mağdurum. Bu konuda bana yardımcı olun. E-posta olmuş olsaydı rahatlıkla kurtarabilirdim fakat numara üzerine kayıtlı hattım iptal olunca kod eski hatta gidiyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

zeynep2203 zeynep2203 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhabalar, instagramın destek kısmına mail gönderip bu durumu ingilizce olarak yazarsanız size geri dönüş yapacaklardır. bu gibi durumlarda instagram, ulaşılamayan hesabın kullanıcı adını, gerçek adınızı ve soy adınızı bir kağıda yazıp elinizde tutarak fotoğraf çekmenizi isteyecektir. bunları gönderdikten sonra sizi tekrardan yönlendireceklerdir.

    xebeth xebeth (37)