Eski Instagram logosuna nasıl geri dönebilirim?

Eski Instagram logosuna nasıl geri dönülür?

Eski Instagram logosu nasıl geri getirilir?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kısa bir süre önce güncellenerek logosu ve genel görünümü değişen popüler Instagram uygulaması kullanıcılar tarafından olumsuz anlamda büyük tepki gördü.

    Güncellenen Instagram logosuna büyük tepki gösteren kullanıcılar, yeni Instagram logosunun resmen çamaşır makinesine benzediğini dile getiriyor.

    Bizde bu yazımızda yeni Instagram logosunu beğenmeyen, alışamayan ve eski Instagram logosuna geri dönmek isteyen kullanıcılar için bir çözüm paylaşacağız.

    NOT: Bu işlem sadece iOS cihazlar için geçerlidir.

    Eğer sizde eski Instagram logosuna geri dönmek istiyorsanız aşağıda yer alan Eski Instagram logosuna nasıl geri dönebilirim? Adımlarını uygulayabilirsiniz.

    Eski Instagram logosuna nasıl geri dönebilirim?

    • iOS cihazınızdan safari tarayıcısını açın.
    • Ardından bu siteye girin.
    • Siteye girdikten sonra ayfanın alt tarafından yer alan, soldan üçüncü simge "Ana Ekrana Ekle" ye tıklayın.
    • Eski Instagram Logosuna Geri Dönmek

    Tüm bu adımların sonucunda eski Instagram logosu anasayfanıza gelecektir. Artık eski Instagram logosu aracılığıyla Intagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)