Eski nokia(rh-51) telefondaki verileri(resim) bluetooth suz paylaşma

Nokia rh-51 deki resimleri bluetooth  ile paylaşırken her paylaşımda tekrar onay istiyor tek onay ile yığın işlem nasıl yaparım yada bluetooth dan farkı bir yöntem varmıdır?

telefon resmi:  Nokia rh-51

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

C ihazlar bluetooth ile eşleştirildikten sonra yinede her işlemde onay istiyor  genel olarak düşünülmüş olabilir

onay istememiş olsa virüs vs yolu açık olmuş olacak buda sakıncalı olurdu sanıyorum böyle düşünülmüştür

Osebepten her işlemde onay istemesi koruma açısından iyi birşeydir

Farklı bir yolu varmı sorusuna glince operatör üzerinden paylaşılıyor sanırım fakat bu sistem oldukça pahalı

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

    Telefon hakkında pek bilgim yok ama biraz baktım. Symbian işletim sistemi varmış. Sadece  Bluetooth var. Bu sebepten başka bir transfer metodu veya işini kolaylaştıracak bir şey bulabileceğini düşünmüyorum.  Akıllı telefonlarda pek çok uygulama var ama bunda yan uygulama bulman bu zamanda çok zor.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    Telefonunuz Nokia'anın eski efsanelerinden.Bir ara bende kullanmıştım bunu, o zamanlar bu cihazlar bize muhteşem gelirdi :)

    Sorunuza gelirsek, birden fazla dosya seçerek gönderme olayını net olarak hatırlamıyorum, ancak dosya gönderirken sorulan onay sorusu muhtemelen her defasında çıkacaktır.Eğer birden tüm fotoğrafları seçerek göndermede de bu onay çıkıyorsa muhtemelen yapacak birşey olmayacak.

    Alternatifler olarak tüm fotoğrafları taşımak için bir bilgisayara aktarmak ve hedef cihaza göndermek gibi seçenekleri ancak uygulayabilirsiniz gibi.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Eskiden muhteşemdi evet ama şimdi tuşlarına basmak için tırnaklarımı kırmak zorunda kaldım :) mutecessis 7 yıl önce