Eski retweetlerimi nasıl silebilirim? (Programsız)

2-3 yıl önce retweetlediğim tweetlerin altındaki retweet sembolleri yeşil gözükmüyor. Sembole tıklayınca yeniden retweetleniyor. Yeniden retweetleyip rtyi geri çektiğimde ise yeni retweetlediğim siliniyor, eskisi silinmiyor.

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    tweetdeck.twitter.com/ linkine girin.

    Bu 3 adımdan sonra tweetlerinizin ve retweetlerinizin listelendiği bir pencere eklenecek. Tweetlerinizi ve retweetlerinizi alt alta okuyup silmek istediklerinizin altındaki 3 noktaya basarak silebilirsiniz. Ya da arama yaparak silmek istediklerinizi bulabilirsiniz ve aynı şekilde altındaki 3 noktadan silebilirsiniz.

    Not: Aradığınız kelimeyi yazdıktan sonra Enter'a basıp birkaç saniye bekleyin.

    Örneğin;

    "Success: Undoing retweet" yazısı gözüktüyse silinmiştir. 2. aramanızda aynı tweetiniz yine listelenebilir ama silindiğini tweet sayınızdaki azalmadan görebilirsiniz. Zaten ikinci kez silmeye çalıştığınızda "Failed: Undoing retweet" yazısı çıkar, yani kesinlikle silinmiştir.

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @misty güzel paylaşım, benimde işime yaradı :) toprak34 6 yıl önce
    • Teşekkürler. Buraya soruyu yazarken tweetdeck aklıma geldi her şey yapılıyor bu da yapılıyordur kesin diye inceledim ve kendim cevapladım :D misty 6 yıl önce
    • @misty :) sen sanırım aktif bir Twitter kullanıcısın :) toprak34 6 yıl önce