Eski Telefon Numaramın Yeni Sahibi Eski Mesajlarıma Ulaşabilir Mi?

İki sene önce numaramı değiştirdim fakat WhatsAppda hesabımı sil yapmadan direk numaramı değiştir yaptım. Dün bir yakınıma eski numaramdan  yakınım herhangi bir mesaj atmamasına rağmen kimsiniz diye mesaj gelmiş. Yani bu kişi verileri geri yükle yaparak benim kişilerim, mesajlarım veya fotoğraflarıma ulaşabilir mi?

Ulaşabilirse ben bunu nasıl engelleyebilirim? Eski mesajlarımı silebilir mıyım?

busrakyol busrakyol (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Eski sim kartınıza kayıtlı whatsapp hesabını silmediğiniz için bu durum normaldir.

    Eski numaraya mesaj atarak whatsapp hesabını silmesini ve yedeği yüklememesini rica edebilirsiniz.

    Yedekler drive'a yedeklediği için mesajları geri yükleyemez diye düşünüyorum.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)